Wist u dat u heel veel kunt leren van een training feedback geven?

Binnen het werk dat wij verzorgen speelt esthetiek een ontzettend grote rol. Wij werken in een creatieve sector waarbij we samenwerken in een team van ongeveer 25 personen. Al langere tijd was er binnen ons team sprake van onrust. Dit had er onder andere mee te maken dat mensen over elkaar aan het praten waren. Dit was dan geen open communicatie, maar meer achter de rug van een ander om. De teamleider van onze afdeling heeft op een bepaald moment tijdens een teamvergadering een aantal zaken op tafel gelegd. Dit heeft er voor gezorgd dat bepaalde zaken zichtbaar werden. Met name in het ontbreken van open communicatie ontstonden scheuren in ons teamverband. We hebben toen een coach betrokken bij ons team. Deze coach heeft ons team een tijdje geobserveerd. De coach heeft ons toen uiteindelijk een terugkoppeling gegeven van de zaken waarvan hij dacht dat dit helpend zou kunnen zijn voor ons team. Hieruit vloeide het advies voort om als team of losse teamleden een training feedback zouden kunnen volgen. Deze training feedback zou als doel hebben dat mensen beter in staat zijn om feedback te geven of om feedback te ontvangen. Omdat een training feedback veel gaat over confrontaties aangaan en kwetsbaar mogen zijn, vonden onze teamleden dit advies lastig om te ontvangen. Toch was iedereen het er over eens dat als dit het advies was, wij er als team mee aan de slag moeten. Zo gezegd zo gedaan. We hebben toen op het internet een training feedback gevonden bij een partij waar we dit hebben aangevraagd. Dit hebben wij toen georganiseerd via de website incompanytrainer.nl. Hier hebben wij nooit spijt van gekregen.

Een training feedback voor een organisatie

Via de website incompanytrainer.nl hebben wij gekeken welke soorten trainingen er waren. In eerste instantie hadden wij via de website niet kunnen vinden dat deze organisatie een training feedback zou geven. Daarom hebben wij contact gezocht via de website om te vragen of zij een training feedback verzorgden. We hebben daarop een hele vriendelijke mail terug gekregen waaruit bleek dat dit bedrijf wel een training feedback kan verzorgen. Achteraf bleek dit ook wel op de website terug te vinden. We hebben toen op de website de informatie gevonden over een training feedback en werden hier toen veel wijzer van. We hebben nadat we de website goed hadden bestudeerd eerst een extra vergadering ingepland. In deze vergadering hebben we dit bedrijf gepitcht binnen het team. Met frisse tegenzin hebben sommige collega’s het aangenomen dat ook zije een training feedback zouden gaan volgen. We hebben toen de training feedback aangevraagd en dit was eenvoudig gedaan. Vorige week hebben we dan eindelijk onze training feedback gekregen en ik kan u vertellen dat wij hier heel veel van hebben geleerd. We zijn nu veel beter in staat om elkaar feedback te geven op elkaars creatieve werk.

Bent u ook op zoek naar een goede training?

Wanneer u op zoek bent naar een goede training voor uw organisatie, overweegt u dan eens:

  • Om naar de website incompanytrainer.nl te surfen.
  • Op deze website te kijken of er een training te vinden is die uw organisatie kan gebruiken.
  • Om een mail te sturen met daarin de vraag of zij u verder kunnen helpen met het volgen van een training.

Wij zijn ontzettend blij met de investering die wij gedaan hebben binnen ons team en kunnen u dit zeker aanraden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *